Haftada 3 Kilo Zayıflatan Salatalık, Yumurta Diyeti


7 günde 3 kiloya kadar zayıflatan salatalık, yumurta diyeti ile hedefinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Eğer bugünlerde zayıflamanız gerektiğini düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Obezite oranının sürekli arttığı günümüzde kendi görünümünüze çeki düzen vermek istiyorsanız derhal bir diyet programına başlamalı ve istikrarla devam etmelisiniz. Tam da bu noktada size bir tavsiyemiz olacak. Yumurta ve salatalık diyeti ile 7 gün gibi kısa bir sürede nasıl zayıflanır sorununun yanıtına erişeceksiniz.

Her iki besinin de protein bakımından zengin olması ve metabolizmayı güçlendiren yapıda olması bu diyet listesi temelinde etkili rol oynuyor.
Diyet listemiz oldukça hızlı zayıflattığı için kolay demek mümkün değil. İradeniz güçlüyse ve hızlı zayıflama yöntemleri arıyorsanız bu önerilere göz gezdirmelisiniz. Aksi halde daha hafif listelere yönelebilirsiniz.

Salatalık ve yumurta diyeti nasıl yapılır?

Diyet süresince salatalık ve yumurtanın haricinde tüketebilecekleriniz;

  • Peynir
  • Greyfurt
  • Sebze salataları
  • Domates
  • Yeşil çay

Haftada 3 Kilo Zayıflatan Diyet Listesi

İlk hafta oldukça zor geçecektir, lütfen buna hazırlıklı olun. Bu listeyi 1 hafta boyunca sürdürebilirsiniz. Bitimi için önerilerimiz aşağıda sizlerle olacak…

Kahvaltılarda: 1 tane haşlanmış yumurta ve yanında şekersiz çay ya da kahve.

Öğle yemeklerinde: 1 tane haşlanmış yumurta ve 1 tane salatalık

Akşam yemeklerinde: İstediğiniz kadar salatalık

1 hafta sonunda: diyete devam etmeye kararlıysanız öğünlerinize lahana, ıspanak, kırmızı ve beyaz etleri az az ekleyebilirsiniz.

Diyet süresince günde 2 buçuk litre ılık su içmeli ve düzenli uyumalısınız. Eğer öğün aralarında halsiz kalırsanız az şekerli mevsim meyvelerinden yiyebilirsiniz. (örneğin yarım ekşi elma, yarım muz ya da 2-3 erik)